Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koktejly lásky okoření váš večer plný vášní

1. 7. 2010
Granátové afrodisiakum
Společný večer ve dvou. Sedíte při svíčkách a hledíte si s partnerem do očí. Usrkáváte lahodný nápoj, který vám připravil váš milovaný protějšek. Romantika, která neodmyslitelně patří ke svátku zamilovaných. Několik typů na nápoje lásky, které zaručeně rozproudí krev, najdete uvnitř článku.

Vášnivý polibek
2 cl bílého rumu
2 cl vodky
4 cl mléka
lžička cukru
šťáva z 1/2 citrónu
led
plátky citrónu

Do šejkru dáme rum, vodku, mléko, cukr a citrónovou šťávu a led. Promícháme a nalijeme do skleniček. Nakonec dozdobíme plátky citrónu.

Koktejl lásky
ledová tříšť
karamelový sirup
červená Canberry vodka ze speciálních laponských brusinek
několik čerstvých jahod
citronová šťáva
pomerančový džus

Všechny dobře promícháte v elektrickém mixéru a pak nalijete do větších bílých koktejlek s modrou stopkou a tmavě modrým rovným podstavcem.
Okraj sklenice ozdobte červenou cukrovou crustou ve tvaru pusinky, vedle ní zavěsíte rozkrojenou jahodu se špičkou lístku máty. Do červené sladké a voňavé "zmrzlinky" vetknete dvě silnější stébla a pijte - ve dvou... Hodně lásky!

Sladký miláček
2 cl tekutého medu
4 cl Pott-Rumu (54%)
4 cl horké moka kávy
2-3 lžíce šlehačky
špetka mleté skořice
Med zahříváme tak dlouho, až se rozpustí, potom ho nalijeme do sklenky na grog a promícháme s rumem a kávou. Navrch nastříkáme šlehačku a podáváme sypané skořicí. Nápoj můžeme podávat také v hezkém vysokém kávovém šálku.

 

Koktejl milenců
1 lžička malinového či jahodového sirupu
3 střiky malinovice, slivovice nebo třešňovice
sekt
2 ks jahod či malin

Do vychlazené sektové sklenky nalijeme malinový sirup. Při nalévání nakloníme sklenku tak, aby sirup pokryl strany i dno. Sklenku dolijeme vychlazeným sektem a nápoj zastříkneme destilátem. Nakonec přidáme ovoce.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář